.

.

Редовно директно Jeanан со машка машка, со лет од половината

Редовно директно Jeanан со машка машка, со лет од половината

оценки:

DEN 392.00
Од стока
Достапно.

Искусете ја удобноста и стилот на врвни нивоа со редовниот Jeanан со екстремно движење на мажите на Ли. Овој Jeanан може да се пофали со редовна фит и права нога, направена со нашата ексклузивна ткаенина за екстремно движење за неограничено движење. Тие се совршени за момци во движење, па се лизгаат во пар и почувствувајте ја разликата. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Екстремен флексибилен половински лента. Холивудски половината со појас. 5 стајлинг на џеб. Префериран памук. Истегнување на перформанси. Рециклирани материјали. 84% памук, 14% еластерел, 2% спандекс. Стил #112339213.

За производот

Купувачите избираат и