.

.

Без граници на јуниори плус големина чипка на пулвер качулка

Без граници на јуниори плус големина чипка на пулвер качулка

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

За fallуби се во овој ултра кадифен без граници качурки пуловер. Долгиот ракав и дизајнот на вратот на овој џемпер на Худи, исто така, има текстура на вафли бод, финиш со малку боксер, но ласкаво вклопување. Спарете го со омилените фармерки за забавно излегување или пријатни хеланки за лежење дома. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Мало вклопување во кутија. Деколте : Сплит деколте со прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за предните детали; Ченил плете со текстура на вафли бод; ребрести манжетни и полите. Плус вафли -плетен качулка од јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и