.

.

Арден селекции Azulejo југо -западно внатре. Перница за фрлање на отворено, пакет

Арден селекции Azulejo југо -западно внатре. Перница за фрлање на отворено, пакет

оценки:

DEN 421.92
Од стока
Достапно.

Перницата за фрлање на отворено Arder, сет од 2 е совршен начин да додадете поп боја и личност на кој било мебел или перници на отворено. Овие 2 пакувања перници доаѓаат во широк спектар на бои и обрасци, така што можете да ги мешате и да ги совпаѓате на кој било начин да го ставите вашиот личен допир на вашиот сет за мебел на отворено. Секоја перница мери 16 "w x 16 " l x 5 "t и има чист, раб на ножеви што создава едноставен и модерен изглед. Трајната, издржлива полиестерска ткаенина обезбедува живописни бои во текот на сезоната и нуди понуди и нуди лесно чистење со само сапун и вода. Ние користиме 100% полиестер пополнување во нашите перници на отворено за да помогнеме во задржување на формата и одржување на долготрајно придружно поддржувајќи ја употребата на отворено. Овие перници на отворено се третираат со УВ и се наменети за употреба на вашиот двор или палуба , сепак, препорачуваме да ги донесеме во затворено кога врне дожд или кога не се во употреба за да се зачува нивниот животен век и да се одржат убаво. Добијте покриеност според оваа ограничена гаранција и не е обезбедено никакво гарантно покритие без доказ за набавка. Може да се контактираме на Customer Service@. Сет на 2. 1 година ограничена гаранција за производство на дефекти. Вкупни димензии : 16 во L x 16 во W x 5 Во H. еластична полиестерска надворешна ткаенина е третирана со засилена УВ заштита за да се спротивстави на бледнее 1+ години. Исполнет со 100% супериорен еверлукс полиестер што му помага на перницата да ја задржи формата со текот на времето. Дизајнирано во Мичиген.

За производот

Купувачите избираат и