.

.

Sofia Jeansенски женски Софија слаби средно издигнување на фармерки на глуждот на глуждот

Sofia Jeansенски женски Софија слаби средно издигнување на фармерки на глуждот на глуждот

оценки:

DEN 287.84
Од стока
Достапно.

Совет на чипка ги претвора овие секојдневни фармерки од Софија Вергара во романтично откритие. Слаба силуета со допир на истегнување значи дека ќе добиете вклопување што не само што ги сака вашите криви, туку е и тотално удобно! Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Una Pizca de Encaje Convierte Estos Jeans de Diario de Sofia vergara en un encuentro Romántico. La silueta esbelta con un toque de elasticidad te dará un talle que se ajusta a tus curvas y una comodidad вкупно. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modelo : Altura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина 4/la Modelo viste una Talla 4. приближно. In Seam : 27 "/largo de Enterepierna aproximado : 27". Удобен и ласкав среден пораст; Слаба нога/цинтура медиуми Cómoda y Atractiva; Корте Енталадо en la pierna. Затворање на копчињата со поштенски мува; Јамки за појас/Cierre de Botón Con Cremallera; Презилис пара Цинтун. Стајлинг со пет џеб; депонираше лепенка на половината од десен бек; Акценти на чипка на глуждови/Дисечо де Цинко Болсилос; Parche en ја олесните en la parte posterior derecha de la cintura; Detelles de Encaje en los Tobillos. Зошто ќе го сакаш : . Навестување на чипка, допир на стрии и ласкави високи и го имате вашиот нов тексас за фустан. Ofrecerte tus nuevos фармерки де Вестир. 56% памук/25% полиестер/18% вискоза/1% еластан/56% алгодон; 25% полиестер; 18% вискоза; 1% еластано. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара Софија Скини чипка нагласени фармерки за жени/фармерки Софија Адестадос Кон Детелес де Енкаје де Софија фармерки де Софија Вергара. Фармерки на Софија од Софија Вергара : Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прави да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и