.

.

Chrapeенски чипка маица градник и сет на гаќички, стил SA611

Chrapeенски чипка маица градник и сет на гаќички, стил SA611

оценки:

DEN 235.52
Од стока
Достапно.

Прекрасен градник за маица за убави жени! Оваа светлина обложена убавица ќе ве задржи покриена без да додадете големина и деликатната чипка и детали за накит ќе ве натера да се чувствувате како кралица. Во Smart & Sexy веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди- но размислувањето за себе е важно исто така! Долна облека не треба да биде само за посебни прилики, а со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Smart & Sexy женски чипка маица градник и сет на гаќички, стил SA611 (градник) Тело : 88% полиестер, 12% спандекс, чипка : 85% најлон, 15% спандекс, (Панти) 85% најлон, 15% Спандкс светло наредено светло Купови подложни со кои се совпаѓаат бикини гаќички. Податоци за затворање на задната кука и затворање на очите. Дополнителни бои на располагање. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и