.

.

Наставник за црвено пластично време на момчињата Spider-Man, сина најлонска лента со печатена точка

Наставник за црвено пластично време на момчињата Spider-Man, сина најлонска лента со печатена точка

оценки:

DEN 447.20
Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот Marvel случајно со овој часовник! Пластичен случај од 32мм. 16мм сина најлонска лента. Dial се одликува со Spider-Man. Копче за тока. Минерален стаклен кристал. Стек од не'рѓосувачки челик. Јапонски кварц движење. Отпорност на вода на 100 '.

За производот

Купувачите избираат и