.

.

Алден дизајнира кадифено место за задачи со средно-бек со потпирачи за рака, розова

Алден дизајнира кадифено место за задачи со средно-бек со потпирачи за рака, розова

оценки:

DEN 911.84
Од стока
Достапно.

Барате функционален и модерен канцелариски стол за вашето работно место? Тоа е идеално столче за биро за домашна употреба или употреба во канцеларија. Направете го вашето седење удобно со овој удобен компјутерски стол! Можете да ја користите рачката за прилагодување за да ја прилагодите висината безбедно и слободно. Со 360 ° вртење на тркала и тешка база, оваа фотелја може да се премести од задача до задача удобно; Со современиот дизајн и естетски пријатен изглед, нашиот биро стол може да ви обезбеди и удобно искуство со седење и текстурата на ткаенината го прави вашиот животен/работен простор стилски. Ние сме посветени на она што го прави среќен и вашиот живот и буџет, бидете сигурни дека сите наши предмети се предмет на ригорозни тестови пред пакувањето и пратката. Олден дизајнира прилагодлив стол за задачи со среден бек со потпирачи за рака : . Собрана димензија на производот : 24 x 24 x 33 - 36,5 "(L x W x H). Материјали : кадифе или букл, пена, инженерско дрво, метал. Опции во боја : розова, сива, сива сива боја, слонова коска. Големината на големината на Седиштето : 23,2 x 23 x 18.4 "(L x W x H). Големината на перницата : 17 x 17 x 3,3 "(L x W x d). Големината на основата на нозете на starвездите (без тркала) : радиус : 12". Висина : 4 ". Прилагодлива висина : 3,7". N.W. : 20.3 lb. G.W. : 26 lb. Max. Капацитет на тежина : 300 lb. Ве молиме, дозволете грешка од 1,5 см / 0,6 "поради рачно мерење.

За производот

Купувачите избираат и