.

.

Lasko 1500W Топол технологија за движење на воздухот Керамички електричен простор за греење со тајмер, CC13652, црна, нова

Lasko 1500W Топол технологија за движење на воздухот Керамички електричен простор за греење со тајмер, CC13652,

оценки:

DEN 799.36
Од стока
Достапно.

Дигиталниот керамички електричен грејач на керамичкиот простор на ЛАСКО со топол технологија за движење на воздухот обезбедува 1500 вати утешна топлина. Одликувајќи се со прилагодлива контрола на Лувер за целокупната работа и електронска контрола на допир. Се одликува со две поставки за топлина, прилагодлив термостат и и 8-часовен тајмер за автоматско исклучување. Вградената рачка за носење го олеснува преместувањето на овој вселенски грејач од соба во соба. Овој преносен грејач е идеален за поголеми простори како што се дневни соби, спални соби и канцеларии за дома. Се одликува со кабел за напојување од 6 метри и доаѓа целосно собрани и подготвени за употреба. Вградени безбедносни карактеристики, вклучително и заштита од прегревање, само-регулирање на керамички елемент и куќиште со ладен допир. 3-годишна ограничена гаранција. Технологија за движење на топол воздух за брза ефикасна топлина. Едноставни дигитални контроли. Две поставки за топлина. Прилагодлив термостат. 8-часовен тајмер за автоматско исклучување. Вградена рачка за носење за преносливост. Прилагодлива контрола на Лувер за сеопфатна удобност. Вградени безбедносни карактеристики, вклучително и заштита од прегревање, само-регулирање на керамички елемент и куќиште со ладен допир. Грејач на електричен простор со 1500 вати моќност. Наведен ETL. 3-годишна ограничена гаранција. Само за употреба во затворен простор ,. Состојба : Ново.

За производот

Купувачите избираат и