.

.

Преодна подрачје за килим дебел геометриски тен, бела дневна соба лесна за чистење

Преодна подрачје за килим дебел геометриски тен, бела дневна соба лесна за чистење

оценки:

DEN 1932.00
Од стока
Достапно.

Класичниот марокански плочки quatrefoil геометриски метрини во форма на штрајк е вистински фаворит. Пронајдете луксуз под нозете со мек висок куп наменет за зачувување. Тресете за да ги отстраните повеќето остатоци. Вакуум на поставување на висок куп, водејќи сметка за да се избегне кавга, особено на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Преодна 9x12 област килим дебела (8'9 '' x 12'2 '') геометриски тен, бела дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна тен сенка и бели акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

За производот

Купувачите избираат и