.

.

Сонце нула вратоврска боја печати панел за затемнување на единечна завеса 40 84 во розова боја

Сонце нула вратоврска боја печати панел за затемнување на единечна завеса 40 84 во розова боја

оценки:

DEN 407.84
Од стока
Достапно.

Осветлете ја вибрацијата со живописен дизајн на боја на Tie на панелот за завеси за боја на Sun Zero Tie. Технологијата за затемнување на генерацијата Sun Zero е тестирана за да се блокира 100% од светлината, да се намали надворешната бучава до 55%и да се намали изгубената енергија преку вашите прозорци до 35%. Изолацијата на руно се држи во ладилникот во воздухот во текот на летото и потопло во зима. Вградените громи овозможуваат лесна инсталација на лизгање на шипки со дијаметар до 1,5 ”. Продадени како индивидуални панели со мерење на 40 "ширина до должина од 84 ". Измерете внимателно пред да ја изберете вашата посакувана големина и количина. Машинско миење ладно на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Тргнете се суво на тивок оган. Дизајн на живописна боја на вратоврска ја осветлува вашата вибрација. Изолацијата на руно го одржува воздухот ладен во лето и топол во зима. Намалување на бучавата до 55% за помалку одвраќања и подобро спиење.

За производот

Купувачите избираат и