.

.

Декод 25 Сина табела ламба со бела постелнина сенка

Декод 25 Сина табела ламба со бела постелнина сенка

оценки:

DEN 653.60
Од стока
Достапно.

Decmode 25 "Сина табела за ламба со бела постелнина (2 брои) е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Оваа ламба за привлекување око прави шармантен и шик додаток на вашиот површински простор и убаво осветлување на околината. Донесете завршен допир до Вашиот дом со поканувачка привлечност со оваа ламба за табели со акцент. Сина заоблена стаклена ламба за акцент што ги задоволува вашите потреби за осветлување и може да даде засилувач на расположение со својата топла осветлувачка сенка. Вклучува 1 60 W тип А Е26/Средна (стандардна) сијалица. Оваа ставка бродови во 1 картон. Доаѓа со должина на кабелот 62 ". Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Табелата за ламба доаѓа со бела сенка во форма на тапан која мери 13 x 13 x 10 инчи. Вклучува ротирачки прекинувач. Оваа ламба со акцент на сина боја доаѓа како сет од 2. модерен стил. Инспириран од елегантна елеганција и чисти линии, минималистички дизајн нуди без напор луксуз со монохроматски тонови и смели, аголни структури. Светилка за сини акценти, изработена од робусно и долготрајни стакло и ткаенини материјали. Декоративна маса за ламба со бела сенка и сино тело со златни детали. Современа ламба за маса со бела сенка во форма на тапан, поставена на сино заоблено тело со сив детал и чиста тркалезна основа. Секоја табела за ламба мери 13.30 L x 13.05 W x 25h инчи и тежи 5,68 фунти. Светилка за табела со акцент, истакнувајќи сенка на тапанот и заоблено тело со широко распространета шема во средина. Избришете чиста со сува крпа. Тркалезната сенка на ткаенината на оваа ламба за акцент е безбедно поставена на стаклото тело. Модерен стил. Decmode 25 "Сина табела ламба со бела постелнина (2 броја) прави совршен додаток на кој било дом.

За производот

Купувачите избираат и