.

.

Данскин сега женски Дри-повеќе полица-БРА-тркачки резервоар

Данскин сега женски Дри-повеќе полица-БРА-тркачки резервоар

оценки:

DEN 160.00
Од стока
Достапно.

Резервоарот за Dri-Braback на Danskin Now Dri-More-Bra-Bra-Bra-Bra-bra вклучува технологија за влага што му помага на корисникот да остане удобно сув. Има вграден градник за полици за поддршка и џеб за медиуми за преносни уреди. Овој резервоар за жени Racerback е идеален за вежбање дома, надвор или во теретана. Danskin Now Women'sенски Dri-More Sholf-Bra Racerback Tank : Dri-Mor-More Technology Wicking Wicking. Вграден градник за полица. Џеб за медиуми-плеер. Меш-Трим В-врат. Меш Ракербек. Резервоарот „Данскин“ сега е одличен за работа.

За производот

Купувачите избираат и