.

.

Розово златен тон реверзибилни шарени почетни нараквици од розов бо - кафеава

Розово златен тон реверзибилни шарени почетни нараквици од розов бо - кафеава

оценки:

DEN 399.20
Од стока
Достапно.

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полирано или IP позлата со розово златен тон Реверзибилни шарени почетни нараквици со розова кутија - кафеава.

За производот

Купувачите избираат и