.

.

Данскин сега обликуван градски градник

Данскин сега обликуван градски градник

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

57% најлон/ 35% полиестер/ 8% најлонска машина измијте ладно со слични бои, користете белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте. Не исушете чисто. Данскин сега го обликуваше Cup Sport Sport Bra беспрекорен обликуван спортски градник. Без жици. Беспрекорна поддршка. Одлично за вашиот тренинг.

За производот

Купувачите избираат и