.

.

2. Carat T.G.W. CZ Solitaire Halo Sterling Silver Silver Enragement Ring

2. Carat T.G.W. CZ Solitaire Halo Sterling Silver Silver Enragement Ring

оценки:

DEN 832.00
Од стока
Достапно.

Овој прстен е едноставно елегантен. Прославете го вашиот секогаш и засекогаш со софистицираниот дизајн на сребро ореол. Брилијантен круг солитер CZ (5мм) е опкружен со ореол на брилијантни круга на CZ. Бендот, исто така, има брилијантни круга на CZ од двете страни. 2.50 Carat T.G.W. CZ Solitaire Halo Sterling Silver Silver Enragement Ring : 2,50 ct. Т.Г.В. Cz5mm Round Solitaire CZCRANTED во Стерлинг Сребрена достапна во големини 6-10 Learn повеќе.

За производот

Купувачите избираат и