.

.

Petrageous Designs Capital Capits Grumpy Cat Cass, зелена

Petrageous Designs Capital Capits Grumpy Cat Cass, зелена

оценки:

DEN 331.04
Од стока
Достапно.

Групливо мачка лице 5 ", зелена, плитка чинија со петражни дизајни има капацитет од 4oz. Овој умен периметар на чинијата е обликуван во форма на глава глава на мачка. Надворешноста на чинијачот е цврсто сина, а внатрешноста е бела. Пополнување на Целиот слив е цртан филм во стилот на емотико, лице на незгодна мачка. Изработено е од керамички камења и е машина за миење садови и микробранова печка. Додава во домашен декор.

За производот

Купувачите избираат и