.

.

БЕСПЛАТНИ КОЛЕКТ ЗА МОЈА БОКСКИ БЛОК АКТИВНИ ШОРТИ, големини 4-18

БЕСПЛАТНИ КОЛЕКТ ЗА МОЈА БОКСКИ БЛОК АКТИВНИ ШОРТИ, големини 4-18

оценки:

DEN 224.00
Од стока
Достапно.

Наменети за вашиот Go-Getter, овие спортски блок во боја активни шорцеви од бесплатно склопување имаат ладна постава за мрежи за дополнителна дишење во неговите најактивни денови. Со затегнување на половината и опуштено вклопување, тој ќе има утеха да се движи и да игра со леснотија. Пар со бесплатна графичка мета со склопување (продадено одделно) и шарени патики за да го започне денот на нов, смел начин. Само на. Материјал : тело : 93% полиестер/7% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови од страничен спој; Еден заден џеб. Карактеристики : блок во боја, детали со два тона; постава за мрежи. Шорцеви во боја за момчиња од бесплатно склопување.

За производот

Купувачите избираат и