.

.

Превртете ја сликата за да зумирате во Link2Home EM-BL31W безжична LED батерија која се напојува затемнета кујна под кабинетот за далечински управувач, пакет, бело

Превртете ја сликата за да зумирате во Link2Home EM-BL31W безжична LED батерија која се напојува затемнета

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Link2 Home безжична LED LED батерија која се напојува затемнета кујна под кабинетите светла со далечински управувач, 4 пакувања се удобно решение за безжично осветлување што сте го барале. Секоја индивидуална пичка обезбедува 15 лумени светла светлина. Погодно ракувајте ја секоја индивидуална светлина рачно со едноставно прислушување на светлината или управувајте со толку многу светла како што сакате истовремено со далечинскиот управувач. Функционалност на тајмерот (10 мин, 30 мин, 1 час или 2 часа) и претходно поставен режим на затемнување (10%, 40%, 80%100% ) им овозможуваат на корисниците да имаат сопствено времетраење на осветлувањето и осветленост според нивните посакувани потреби. Без разлика дали барате малку осветлување на акцент во вашиот дом или додадена безбедност за да ги осветлите темните области, овие каде било батерии управувани со пакети светла се совршено решение. Функциите за далечински управувач вклучуваат : вклучено/исклучување, поставки од тајмер, затемнување, затемнети поставки и меморија. Идеално за кујни, под плакари, плакари и многу повеќе! Секоја светлина бара 3 батерии на ААА. Батериите не се вклучени. * 4 Пакувајте ги светлата за предводени од батеријата, една далечинска лента од 4 парчиња 3м * рачно рачно работи на секоја светлина одделно вклучено/исклучено, или истовремено со далечински управувач * идеален за плакари, плакари, ходници и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и