.

.

Серијалот за изведба на машката Wrangler опуштена од Jeanан со временски услови што било

Серијалот за изведба на машката Wrangler опуштена од Jeanан со временски услови што било

оценки:

DEN 319.04
Од стока
Достапно.

Серија за перформанси на машката Wrangler опуштени фармерки со временски услови имаа класично вклопување, лажички предни џебови и џебови на колкот на колкот. Детали за дизајнирање како лепенка од половината на Вранглер, занитките и шевовите на седлото ги поставуваат овие фармерки. Удобната лента за половината ве тера да се чувствувате добро во текот на целиот ден. Опуштено вклопување. Временски услови што било технологија. Удобност флексибилна лента за половината. Флекс ткаенина. Права нога. Prontебови од предни лажички. Европа лопата на џебовите на колкот. Лепенка на половината. Зашивање на седло. Стил# 112326310. 75% памук, 23% полиестер, 2% спандекс.

За производот

Купувачите избираат и