.

.

Stuple Industries што доцни е мојата кардио смешна графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Али Рогосич

Stuple Industries што доцни е мојата кардио смешна графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголеми : 30 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : смешно, хумор, вежбање. Дизајн од Али Рогосич.

За производот

Купувачите избираат и