.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ocketsебови : 2 странични џебови, 1 задниот џеб држете ги најважните работи. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување; Пигментна боја со миење на облека. Машки џогерски шорцеви од Барнсајд.

За производот

Купувачите избираат и