.

.

Стерлинг сребрена кубна цирконија со 5-камен-камен хало прстен

Стерлинг сребрена кубна цирконија со 5-камен-камен хало прстен

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Донесете совршена количина на искри на раката со носење на оваа прекрасно дизајнирана цветна кубна цирконија и прстен од вечноста на сребро. Различни, но толку совршено совпаѓани заедно, овие различни кратења ќе го создадат тој леле ефект што вашиот вообичаен црн фустан не може да го направи сам. Комплети од 4 маркиза исечени кубни цирконија создаваат цвеќиња што одат низ целиот бенд како два мали реда на отвори за кубни цирконија го опкружуваат прстенот. Овој прстен е дизајниран од Adina & Co. со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на Адина и Ко се открива преку скриена розова кубна цирконија поставена во шипката на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. Adina & Co. Sterling Silver Cubic Circonia 5-Stone Halo Ring.

За производот

Купувачите избираат и