.

.

Лесни сандали со улично патеката

Лесни сандали со улично патеката

оценки:

DEN 591.84
Од стока
Достапно.

Совршено за секојдневно абење во лето, Trek By Easy Street има повеќекратно прилагодливо затворање на куки и јамка за одлично вклопување. Асиметричната лента дизајнирана со допир на ткаење на корпа нуди современ изглед. Неверојатно удобно, благодарение на неверојатната амортизација на чорапите на плута, изглед на нозе и супер флексибилна надворешна плоча. 1 "потпетица. Фаукс плута со нозе. Комфорна бран лесна и флексибилна конструкција. Заоблен отворен пети. Повеќекратно затворање на кука и јамка за дополнително прилагодување на вклопувањето.

За производот

Купувачите избираат и