.

.

Случај за печатење на знамето на iPhone за враќање на знамето од Coveroo

Случај за печатење на знамето на iPhone за враќање на знамето од Coveroo

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Покажете ја вашата национална гордост со ова гроздобер знаме на дизајн на Шпанија на вашиот Coveroo. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Гроздобер знаме на дизајн на Шпанија на Apple i Phone 6 прекинувач случај со Cover OO : Компатибилен со Apple i Phone 6. Не е компатибилно со i Phone 6 Plus. Заштитна рамка : Сјајно поликарбонат (компјутер) Егзоскелет со гумен термопластичен полиуретан (TPU). Заменлива задната плоча : Променете го вашиот телефонски случај за да одговара на секоја пригода, по дел од трошоците. Мат финиш : ви помага да го лизнете телефонот во и надвор од џебот. Отпорен на капка : Тешката надворешна рамка додава издржливост и штити од падови.

За производот

Купувачите избираат и