.

.

Лесни улични сандали на Еспадрил

Лесни улични сандали на Еспадрил

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задоволство од одење. Малите исечоци го истакнуваат горниот дел, што се држеше на подножјето со прилагодлива лента за заклучување. Великодушно постепено за дополнителна удобност. 2 инчи пета. Отворен пети. Затворање на тока. Супер флекс -надворешна плоча.

За производот

Купувачите избираат и