.

.

Aviaенски жени плус големина печати велосипедски шорцеви

Aviaенски жени плус големина печати велосипедски шорцеви

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Природно контурирани на вашата форма и криви, овие шорцеви за велосипеди од Авиа се исто толку ласкави колку што се удобни. Мекиот плетенка за стрии обезбедува целосна подвижност во текот на вашата рутина за вежбање, а високиот половината нуди целосна покриеност, без напор, спарувајќи се со вашите исечени резервоари и спортски градници. Трендовски отпечатоци се совршени и за активности по ГИМ, исто така! Материјал : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Тенок. Подигнување и инсејм : висока половината; 7 "Inseam. Затворање : Повлечете. Onебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина; широка лента за половината; асортиман на печатење. Womenенски плус големина шорцеви за велосипеди за велосипеди од Авиа.

За производот

Купувачите избираат и