.

.

Натан Jamesејмс Хили Наилхед Вуд Паб-висина на шалтер стол 24 Беж ткаенина перница светло-кафеава завршница, сет од 2

Натан Jamesејмс Хили Наилхед Вуд Паб-висина на шалтер стол 24 Беж ткаенина перница светло-кафеава завршница,

оценки:

DEN 5319.68
Од стока
Достапно.

Додадете неколку шармантни вибрации на фармата во вашиот дом со сетот на Натан Jamesејмс од 2 столици на Hylie Bar. Столичките на хили се убаво направени од цврсто дрво со правоаголно седење на седло завршени со меко тапацирано ткаенино седиште и гроздобер детали за нокти. Издржливи криви дебели перници за да седат удобно со часови. Стилски, но практичен вграден потпирач за подножје, овие создаваат совршени акценти за да ја засилат вашата кујна или домашен бар. Тапациран полиестерска ткаенина седиште е стилизирано со сребрени акценти на ноктите . Современ дизајн и неутрален натпревар во боја на кој било мебел за јадење . Должина : 17 ”x Ширина : 13” x Висина : 24 ”контра-висина.

За производот

Купувачите избираат и