.

.

iPhone 4s Thinshield Snap-On University Case by Coveroo

iPhone 4s Thinshield Snap-On University Case by Coveroo

оценки:

DEN 466.40
Од стока
Достапно.

Loveубовта Абилена? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Абилена. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не налепница или кожа. Рачно прилагодено од тимот во Сан Франциско. Дизајн на примарна марка на Абилена на i Phone 4 S/4 Thinsshield Snap-On Case со Coveroo : Компатибилен со Atandt, Verizon и Sprint i Phone 4/4 S. Инсталирање со 1 парчиња. Мат финишот се чувствува одлично во твојата рака. Го штити вашиот телефон затоа што се обвиткува околу аглите на вашиот i Phone. Издржлива конструкција на поликарбонат со тврда обвивка од 1 парчиња. Директен пристап до камерата и карактеристиките на i Phone 4/4 S.

За производот

Купувачите избираат и