.

.

Главни плочи - црвена тркалезна пластична плоча

Главни плочи - црвена тркалезна пластична плоча

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Овие плочи со светло обоена боја од главните места сигурно се омилени во вашиот дом. Направено со семејна пријателска полипропиленска пластика без БПА, овие плочи се безбедни за употреба во вашата машина за миење садови за погодност. Забавните бои ги прават овие издржливи и повторно употребливи плочи совршени за вашите забавни потреби во затворен простор или на отворено. Плочите на главните места се одлични парчиња почетнички за оние што се во движење, одлични за деца и возрасни. Одликувајќи се со мазна матна завршница за современ и тренд напред. Со повеќе достапни опции за боја за да изберете, можете да го координирате вашиот изглед со единечна боја или да измешате и да одговарате на боите за забавен изглед. Достапни се чинии за совпаѓање и метеж. Главни пластични плочи од 10,5 инчи, Содржина на црвен материјал : Полипропилен пластика. Димензии на производот : 10,50- инчен дијаметар за висина од 0,75 инчи. Одликувајќи се со мазна матна завршница во забавни цврсти бои. БПА бесплатно. Издржлив и погоден за секојдневна употреба. Совршен за забава. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Микробранова и машина за миење садови безбедни за погодност. Достапно во повеќе опции во боја за да можете да измешате и да одговарате!.

За производот

Купувачите избираат и