.

.

Авантуристичка сила Поларис слајд ветровито радио контрола сина АТВ, 61820U-1SK

Авантуристичка сила Поларис слајд ветровито радио контрола сина АТВ, 61820U-1SK

оценки:

DEN 398.08
Од стока
Достапно.

Скалата 1 : 18 (5,5 ”долга) Авантуристичка сила RC Polaris RZR-RS1 Слајд Виндер е подготвен да се справи со сè! Возете r/c како што никогаш порано не сте направиле! Специјализираните гуми ви овозможуваат да возите настрана и дијагонално, предно и наназад. Тесните агли се ветре! Солидна, целосно моделирана отворена АТВ кабина е полна со детали. Другите карактеристики вклучуваат 4x4 Flex суспензија и работни шокови за да можете да надминете скоро каков било вид на терен. Технологијата 2.4 GHz ви овозможува да се тркате до пет пријатели, без мешање. Контролорот за зафат на пиштол е лесен за совладување и ви дава крајна контрола. Подготвени за трчање, вклучени сите батерии. Haveе се забавувате во затворено и надвор. Прави одличен подарок за деца на возраст од 6 и повеќе години. Авантуристичка сила 1 : 18 RC Polaris RZR Slide Winder. Препорачано за деца на возраст од 6 и повеќе години. Работни шокови. 4x4 погон на сите тркала. Супер флекс суспензија. Побрз одговор. Напред/обратно возење. Внатрешна антена. Десно/лево управување. Трка до 6 возила одеднаш!. 2.4 GHz технологија. Целосна функција радио контрола. Вклучени сите батерии. Подолг опсег. АБС пластично тело со метални и гумени делови.

За производот

Купувачите избираат и