.

.

Перлер мониста пожар во итни случаи фузиран комплет за мушка

Перлер мониста пожар во итни случаи фузиран комплет за мушка

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Комплет за активност на Fusion Fusion Fusion Fusion. Создадете забавни проекти за мушка што всушност стојат, можете да создадете осум проекти со овој комплет. Овој пакет содржи 800 мониста, една штица, хартија за пеглање и лист со модели со упатства. За возраст од 6 и повеќе години. Дизајн на итни случаи на пожар. Увезено.Проп 65 Предупредување : Овој производ може да ве изложи на некој вид хемикалии, што е познато на државата Калифорнија да предизвика карцином за повеќе информации, одете на www.p65warnings.ca.govsku : ADIB00 CTN1 K82 Перлер монистра со пожарни карифени со инрзи.

За производот

Купувачите избираат и