.

.

Подготвен спортски пијалок, јагода банана, fl oz., Пребројте шише

Подготвен спортски пијалок, јагода банана, fl oz., Пребројте шише

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Подготвен спортски пијалок, банана од јагода, 28 fl oz. Подготвен пијалок за исхрана, јагода банана, 28 fl oz. Ова го прави крајниот извор на енергија за време и по интензивните вежби . Изградени различни : Нашиот спортски пијалок е изграден за да направи разлика во вашите перформанси. Нашата супер овошна формула обезбедува вистински извор на јаглерод со храна, заедно со моќен спој на Б витамини, фолна киселина и ниацин обезбедуваат трајна енергија за вашите најтешки вежби. И нема додаден шеќер . Вистински вкус : Ние користиме растителни хранливи материи од супер овошје заедно со Б витамини за да возиме непрекини високи перформанси и да испорачаме супериорен вкус. Без додадени шеќери што се наоѓаат во други спортски пијалоци, подготвениот спортски пијалок обезбедува природен начин да останете хидрирани и енергични . чисти и природни : дизајнирани за спортисти кои бараат чисти, природни производи за перформанси, нашиот спортски пијалок е без глутен , Слободен соја, веган, кошер и не содржи вештачки состојки . направи најдобро подобро : нашата мисија е да ги инспирираме спортистите да ги постигнат своите цели преку напор, став и енергија. Ние сме поттикнати да им обезбедиме на спортистите највисоки перформанси, природни спортски исхрани производи за да го поддржат нивното патување.

За производот

Купувачите избираат и