.

.

Изгубени мачиња - постер за wallидови на Feelz, 22.375 34

Изгубени мачиња - постер за wallидови на Feelz, 22.375 34

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Овој тренд Интернационал изгубени мачиња - постер за feelид на Feelz е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Lost Kitties - Постерите за плас на wallидот Feelz Wallид имаат врвен сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

За производот

Купувачите избираат и