.

.

Кохран од Мохавк Кохран, ткаен подрачје, мока, 3 '3 5'

Кохран од Мохавк Кохран, ткаен подрачје, мока, 3 '3 5'

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Туркачот на областа Мохавк Кохран во областа има традиционален украсен дизајн на медалјон во богата палета на бои комбинација на беж, песок, јаглен, костен и мока што носи исклучителен стил на кој било простор. Беспрекорно завршено со напредна машинска ткаена технологија, оваа колекција има раскошно меко чувство, брилијантна јасност во боја и богато дефинирани детали со сигурна издржливост потребна за зафатени домаќинства. Достапно во распрскувачи, тркачи и други популарни големини, оваа област килим е одличен избор за додавање стил на најразлични простори во вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, спалната соба, канцеларијата, кујната, ходникот, влезот и повеќе . Направено од трајна машина ткаена полиестер. Дамки и избледени отпорни, совршени за области со висок сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња. Купот со низок профил помага во намалување на опасностите од тропање и пречки во влегувањето во зафатените простори. Clear Coat La Tex поддржува поддржува фиксна форма и прецизно поставување. Лесна грижа и чиста, едноставно вакуум редовно и забележете чист со благ детергент и вода. Боја/големина : беж/3 '3 "x5'.

За производот

Купувачите избираат и