.

.

ixtreme бебе дете со цврсто зимско јакна палто

ixtreme бебе дете со цврсто зимско јакна палто

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Подигнете го вашето мало момче и чувајте го покриен со оваа цврста зимска јакна од ixtreme. Аспираторот за невреме со затворање на кука и јамка го задржува прицврстен и обезбеден со дополнително покритие. Најдобриот дел : Поставата за поларно руно додава дополнителен слој на тост. Аспиратор за бура со затворање на кука и јамка. Затворање на поштенски преден дел. Странични џебови. Поларна обвивка за руно. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Зимска јакна со цврста качулка од момчињата од Ixtreme.

За производот

Купувачите избираат и