.

.

Оган смисла Ромада плоштад алуминиум пропан гас оган јама

Оган смисла Ромада плоштад алуминиум пропан гас оган јама

оценки:

DEN 2719.84
Од стока
Достапно.

Оган јамата Romada LPG е недооценен комплемент за урбаната тераса или балкон - или кој било модерен двор - со палета што евоцира на патинскиот метал и истури бетон на индустриска мансарда. Плоштад, со компактен отпечаток, Ромада сепак спакува моќен удар со не'рѓосувачки челик 50.000 BTU горилник. Вклучениот капак на огнената чинија гарантира дека вашата огнена јама ќе биде корисна како коктел -маса дури и кога ноќите растат топло. Пристигнувајќи со чисто оган стакло за стилски допир, само додадете стандарден резервоар за пропан од 20lb зад удобната врата со шарки. За ваша погодност е вклучено винил временско покритие за пожарна јама.

За производот

Купувачите избираат и