.

.

24 -годишна облека за удобност испреплетена во стил на колено должина V вратот породилен фустан

24 -годишна облека за удобност испреплетена во стил на колено должина V вратот породилен фустан

оценки:

DEN 408.16
Од стока
Достапно.

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината. Долгите ракави и елегантниот V-врат го прават овој породилен фустан што мора да го има за плакарот на кој било професионалец. V вратот. Должина на коленото. 3/4 ракави. драпени детали. вграден стил. удобно вклопување. материјал за истегнување. фигура ласкава.

За производот

Купувачите избираат и