.

.

Главни не'рѓосувачки челик двојни wallидови, виолетова, мл

Главни не'рѓосувачки челик двојни wallидови, виолетова, мл

оценки:

DEN 232.00
Од стока
Достапно.

Главните пурпурни двојни wallидови се наоѓаат сè што ви треба за да уживате или цевководен топол или леден ладен пијалок во движење. Овој корисен сад за грабнување и пијалок е направен со конструкција на двојни wallидови и е изолирана со вакуум за да ги задржите вашите пијалоци засновани на температурата во вистинскиот степен подолго, одржувајќи ги течностите за топли до шест часа и да ги одржувате ладни до догоре 24 часа. Неговиот дизајн без пот значи дека можете да уживате во освежувачки ладен пијалок на дополнителен топол ден со капка без капка во рака. За дополнителна леснотија за патување, овој гушач е изграден со големина во умот и беше направен за да одговара на сопствениците на чаши на повеќето автомобили, така што можете да го пиете вашиот пијалок погодно на дофат за кое било патување или кратко возење. Уживајте во утринското патување со главните места Виолетова двојна wallид. Изградете ја вашата кујна од земја нагоре со сите прибор за готвење, софтвер за печење, алатки, вечера за вечера и други предмети што ви се потребни за да создадете корисен аранжман за готвење и јадење. Главната колекција на кујната се фокусира на шарен и декоративен дизајн што се применува на едноставни основи, одржувајќи го вашиот секојдневен живот живописен и ефикасен. Оваа категорија вклучува толку широк спектар на производи што можеби ќе сакате да направите список на кујнски предмети што ви се потребни и да ги користите филтрите за производи од левата страна на страницата за да пребарувате поефикасно. На овој начин, ќе ги видите сите релевантни производи за кујнски производи во секоја поткатегорија за да го пронајдете најдобриот натпревар за вашиот животен стил. Главни теми од не'рѓосувачки челик двојно wallид, 16 мл : пурпурна боја со пурпурна боја од 16 мл. Вакуум изолиран двоен wallид. Ги одржува течностите топли до 6 часа и ги одржува течностите ладни до 24 часа. Дизајн без пот. Одговара на повеќето држачи за чаши. Само миење на рацете; Не микробранови.

За производот

Купувачите избираат и