.

.

Сет за часовници за розово злато од розово злато и поставен подарок за нараквици

Сет за часовници за розово злато од розово злато и поставен подарок за нараквици

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Поседувате елегантен часовник од розово злато со нараквици што одговараат. Овој тонски часовник за часовници и нараквици ќе ја комплиментира секоја гардероба, од обична до деловна до формална. Прекрасниот часовник од розово злато со камења е комплиментиран од 6 нараквици со иста нијанса во различни дизајни и стилови. Парчињата можат да се носат како сет или одделно. Сет за часовници за розово злато на дамите и сет за подароци за нараквица.

За производот

Купувачите избираат и