.

.

Корал за кралска градина на Сомерсет Дома, сива и бела, 1'8 5 '

Корал за кралска градина на Сомерсет Дома, сива и бела, 1'8 5 '

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Обучете го вашиот простор за живеење со килимот на Royal Garden Area. Покријте ги сите флеки на вашиот тепих или направете ги подовите од тврдо дрво да се чувствуваат пријатно со мекото и луксузно чувство на килим. Современиот и елегантен дизајн ќе додаде допир на елеганција на кој било декор. Корал за кралски градинарски корал Градина, сива и бела, 1'8 "x 5 ' : Стил : Обичен современ, традиционален гроздобер. Боја : црна и сива. Дизајн : Кралска градина. Материјали : 100 проценти полипропиленски топлински сет. Материјал за поддршка : полиестер Упатства за чистење : Препорачано е суво чистење. Машинско изработено. Отпорна на дамка. Направено во Турција. Димензии : 1'8 "x 5 '.

За производот

Купувачите избираат и