.

.

14К жолти златни и женски 22 ѓердан од кубански ланец

14К жолти златни и женски 22 ѓердан од кубански ланец

оценки:

DEN 2527.84
Од стока
Достапно.

14к жолти златни и женски 22 "4,70мм ѓердан од кубански ланец. Популарно меѓу познати личности и икона варијација на ланци на тротоарите, нашиот ѓердан од златен кубански ланец од 14К со заклучување на јастог ќе донесе робусна изјава до нечија гардероба. Достапно во жолто злато или бело злато злато или бело злато злато или бело злато злато или бело злато злато или бело злато злато или бело злато и доаѓа во различна низа на должини и големини на ланецот. Погоден и за машки и за женски вкусови. Заклучувањето на јастог го прави овој ланец ветер при запечатување на затворачот за безбедно заклучување. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка што ја имате може да го врати без никакви проблеми. Вешто произведен. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најзаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени (Унисекс). 14к жолто злато (жолта боја). Цврсто злато. Јастог канџи. Без камен. Кубанска врска. Возрасни/ постари/ тинејџери.

За производот

Купувачите избираат и