.

.

П.С. Од аеропостале девојки 4- шифонски ракав украсен врв

П.С. Од аеропостале девојки 4- шифонски ракав украсен врв

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Време е да блеснеме на училиште и да играме со оваа пенлива маица за неа од П.С.09 од стилот на пулвер на Аеропостале со вратот на екипажот. Долги ракави со детали за клип -точки и трим на рафли на рамото. Сјај и мотив за продолжение од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и