.

.

Nuloom Darcey Machine што може да се мие традиционална цветна медалјонска област килим, 4 '6', сива

Nuloom Darcey Machine што може да се мие традиционална цветна медалјонска област килим, 4 '6', сива

оценки:

DEN 974.72
Од стока
Достапно.

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го прави токму тоа. Овие прекрасни, машини што се мијат на машини доаѓаат во само едно парче, во кои има привлечни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Направено од синтетичка и природна мешавина од влакна, овој килим е совршен висококвалитетен, ниско одржување, еколошки додаток во вашиот дом. • Nuloom Darcey Machine Trutional Floral Medallion Area reg • Машината направена • Направена во мисирка • Материјал : 50% Chenille, 33% памук, 17% јута • Поддршка : памук за лизгање • Поставување : Внатрешен • Препорачани простории : Спална соба, трпезарија, живеење Соба, ходник, кујна, расадник / детска соба.

За производот

Купувачите избираат и