.

.

Без граници на кожни џогери на јуниори од јуниори

Без граници на кожни џогери на јуниори од јуниори

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Шик стил, удобно чувство. Ниту една граница од кожни џогери не дава луксузен изглед за малку напор. Одликувајќи се со лесна еластична половината, овие џогери ја повлекуваат облеката заедно за неколку секунди. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 25,75 ”Inseam. Затворање : стил на влечење; поштенски фронт. Ocketsебови : Два предни џебови; Две џебови за заварување. Карактеристики : Еластична половината и манжетните. Faux кожни џогери за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и