.

.

2 w 8 d 1 4 h ембри челична заграда, зачукана црна

2 w 8 d 1 4 h ембри челична заграда, зачукана црна

оценки:

DEN 199.84
Од стока
Достапно.

Челичните држачи додаваат модерен, впечатлив изглед на вашиот дом, додека обезбедуваат сигурна поддршка и функционалност. Тие можат да се користат за да се заградат гранитни контра-врвови, полици, апликации за кабинети и многу повеќе. Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки. Достапно во многу различни стилови на заграда и четиринаесет различни завршувања за совршен изглед. Цинк позлатен челик е направен за да ги издржи најтешките апликации .. плус, тие изгледаат одлично во современите домови. Индустриските челични загради нудат поддршка за оптоварување за секоја работа. Овие тешки метални загради се направени од ¼ ”дебел челик. Секоја заграда има дупки со фабрички дупки, правејќи ја инсталацијата брза. Челичните загради се совршени за бројачи, барови, полици и многу повеќе. Впечатливи дизајни, одлични за тој вреден или модерен изглед. Заградите се нудат во повеќе големини и бои.

За производот

Купувачите избираат и