.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Моите деца имаат шепи за миленичиња Фраза Графичка уметност Необратена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од К. Кауфман

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Моите деца имаат шепи за миленичиња Фраза Графичка уметност Необратена уметничка печатена

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 15 x 0,5 x 10 преголеми : 19 x 0,5 x 13. Уметнички дела се однесуваат на : симбол, форма, печатење со шепа, животно, миленичиња, миленичиња lубовник. Дизајн од К. Кауфман.

За производот

Купувачите избираат и