.

.

iPad & Case, Gmyle кожа луда коњска шема, автоматски сон за будење паметен капак, трифолд на трифолски штанд тенок лесен за Apple iPad 8-та 7-та генерација

iPad & Case, Gmyle кожа луда коњска шема, автоматски сон за будење паметен капак, трифолд на трифолски штанд

оценки:

DEN 175.84
Од стока
Достапно.

*IPad моделот im галеријата е само за приказ. Можеби не е истиот модел на продажба на i Pad. Ние ја задржуваме дебелината на случајот во минимален стил, совршен додаток за заштита на вашиот i Pad од гребнатини и пад без да се откаже од тенок трим. Можете да пристапите до сите пристаништа и дното на страните на вашата таблета додека ја чувате заштитена. Овој случај е изработен од материјал што не се лизга, кој е мек и удобен за допир, што го прави практичен и стилски во исто време. [Компатибилен со i Pad 7 модели броеви A2200, A2197, A2198, A2232, A2428, A2429. Не одговара на други модели на i Pad. Непропустлив пристап до сите карактеристики и контроли преку прецизни пресеци за посветените модели . [Заштитна] : Внатрешна постава против гребење без оштетување и лесна примена. Дизајнот на тенок тврд бек не додава најголемиот дел додека го заштитува вашиот i Pad од надворешен шок, тропа, прашина, истури и гребнатини . [автоматско спиење/будење паметен функција и безжично полнење со молив на Apple] : се буди и го деактивира вашиот i Pad со еден единствен флип на паметниот покритие. Паметниот капак е доволно чувствителен за да ја ангажира оваа функција брзо секој пат. Прецизен слот посветен на безжично полнење на Penicl на Apple . [3 пати магнетна обвивка за магнет] : Магнетниот капак го запечатува предниот капак и вашиот i Pad екран безбеден од излевање, гребнатини и случајни несреќи. Повеќе моќни ленти со магнет се заклучуваат заедно кога се во режим на штанд. Различни агли на гледање се поддржани во режим на штанд за различни задачи, предлози и навики, на пример, гледање видео и цртање . [Ултра тенок и лесен за работа и каузална] : тенок, преносен и лесен за да земе сам. Едноставно можете да го ставите во вашата чанта и ранец без разлика за бизнис, колеџ, кога патувате и одморите.

За производот

Купувачите избираат и