.

.

Служлива индустрија доверба во Господ утешен цитат Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Сузи Бојер

Служлива индустрија доверба во Господ утешен цитат Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 48 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : калиграфија, типографија, религиозна, христијанска, фраза, поговорка. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . Дизајн од Сузи Бојер.

За производот

Купувачите избираат и