.

.

Камче спокојство од Апстрактна уметност на Пол Данкан Апстракт

Камче спокојство од Апстрактна уметност на Пол Данкан Апстракт

оценки:

DEN 2601.60
Од стока
Достапно.

Апстрактна слика на неправилни кругови се прикажани како се преклопуваат едни со други во различни аспекти. Некои кругови се засенчени сиви, црни, беж, зелени и сини. Златните кругови се прикажани, лежат против засенчените кругови. Ова го покажува стручното знаење на уметникот за длабочина и димензија. Ако барате совршен модерен акцент за вашиот современ дом, прикажете го ова парче во вашата дневна соба, трпезарија или спална соба. Благодарение на најсовремената технологија за печатење, секој детал од ова фино парче е целосно прикажан на платно за супериорен квалитет. Не само тоа, туку бидејќи печатењето се обвиткува околу просторот на платното, кадрирањето не е потребно. Инсталацијата е брза и лесна со чекан и нокти. Декорирањето на вашиот дом никогаш не било полесно! Апстрактна тематска wallидна уметност. Неправилни форми. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

За производот

Купувачите избираат и