.

.

Дијамантски обрач обетки ct tw tw-cound cut cut sterling сребро

Дијамантски обрач обетки ct tw tw-cound cut cut sterling сребро

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Круговите и маркизните форми наизменично по овие прекрасни обетки за обрач за ажурирање на класичен стил. Прогласени со еден карат во дијаманти, обетките за неа се изработени во сребро и безбедни со грб. 1 Карат Т.В. Обетки во стилот на сребрен дијамант „синџир“ : направени во сребро1 КТ. T.W.WHITE ОДГОВОРНИ ДИАМОНДШОП ОДГОВОРНИЦИ ЗА ДИМАНТИ.

За производот

Купувачите избираат и